پیام مدیرعامل

به نام خدایی که جان را فکرت آموخت                               چراغ دل به نور جان برافروخت

در دنیای رقابتی و پیچیده امروز، موفقیت در گروی شاخص های متعددی از جمله کسب دانش و تجربه، ریسک پذیری، تلاش زیاد و به کارگیری متخصصین و استفاده از خلاقیت کارکنان می باشد، و سروک آذر همگام با تکنیک های جدید، توانسته در سال های اخیر مهیای هر چالشی باشد.

خوشبختانه در پروژه توسعه میدان نفتی آذر با بهره مندی از ویژگی های یاد شده و اصول اولیه، صداقت، خلاقیت و نوآوری، موفقیت های عظیم و بی نظیری حاصل گردیده است و تجربه موفق توسعه میدان نفتی آذر و صادرات نفت از سال 1395، موجب شد تا در آمد قابل ملاحظه ای برای کشور عزیزمان ایران حاصل گردد.

بی شک شرح تمام توفیقات مجموعه سرافراز سروک آذر طی 12 سال فعالیت در این مقوله کوتاه نمی گنجد، لیکن به اختصار میتوان به مدال طلای جایزه بین المللی مدیریت تعالی پروژه تحت عنوان اولین شرکت ایرانی در قسمت مگا پروژه ها و همچنین صادرات بالغ بر 75 میلیون بشکه نفت و استفاده از تولید ملی و اشتغال زایی در استان ایلام اشاره نمود.

این افتخارات که مهندسی و توسعه سروک آذر را به عنوان شرکتی توانمند در زمره شرکتهای اکتشاف و تولید معرفی می نماید، مرهون تلاش و کسب دانش در این مجموعه می باشد و با اتکا به آن، انشالله آینده ای روشن در پیشرفت و توسعه را پیش رو خواهیم داشت.

ایمان دارم با تکیه بر نیروی انسانی توانمند، همچون گذشته قادریم به افق های جدیدی در مسیر توسعه صنعت نفت و گاز کشور ایران دست یابیم و تحقق رویاهای باورنکردنی را به واقعیتی با شکوه تبدیل سازیم. خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق همکاری با این مجموعه سربلند را به اینجانب عنایت فرمود و امیدوارم با تلاش های مجدانه شرکت سروک آذر، همچنان شاهد کسب موفقیت های بیش از پیش در صنعت نفت کشور باشیم.


باتشکر      

حمیدرضا توسلی